+420 602 150 791

O nás

Jsme skupina lidí, kteří rádi cestují a tak v rámci našich činností jsme pro Vás připravili služby, které nás i vás budou bavit. Budeme se snažit Vám splnit vaše přání, aby cesty s námi byly ideální dovolenou a zboží zakoupené u nás vám bude sloužit tak, jak si představujete.

Máme pro vás připravenou kamennou prodejnu a e-shop se širokým sortimentem campingového a karavaningového vybavení Berger, Fiamma, Gimex, Thule a další. Máme skladem velké množství trvanlivých a velmi chutných jídel Českého výrobce Express menu z Trutnova. 

Do půjčovny karavanů a obytných aut jsme zvolili kvalitní a dle nás velmi dobře prostorově řešené karavany Sterckeman a obytné vozy Adria a Bavaria, které jsou zárukou velmi dobré kvality. Součástí naší půjčovny je i půjčovna velkého množství příslušenství. Rádi Vám zajistíme na cestu kvalitně připravené jídlo na gril od místního výrobce vč. soudku piva s chlazením.

 

Na našich stránkách používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >