+420 602 150 791

Jídlo na cesty

Jste na cestách, v práci, jedete na dovolenou nebo se Vám jen nechce vařit? Objednejte si opravdové jídlo bez konzervantů, barviv a éček z kvalitních českých surovin. Trvanlivost Expresmenu je až 10 let bez ledničky díky patentované technologii zavařování. Trvanlivost Kompletmenu 2 roky.

Polévka, hlavní jídlo, příloha nebo výborné nakládané maso. Určitě si vyberete z více než 100 druhů. Stačí ohřát nebo sníst jen tak kdykoliv a kdekoliv. Vege máme taky. 

Pokud Vám záleží na tom co jíte a nebaví Vás hranolky nebo párek v rohlíku, toto je skvělá možnost jak se rychle a zdravě najíst.

Jo a vše je bez lepku. To vše je jídlo EXPRES MENU

Máme pro vás možnost si u nás objednat Jídlo na gril.

Kvalitní jídlo z místní restaurace Countrysteak Albrechtice, které je připravené z regionálních produktů přímo na váš gril. Rádi vám tyto pochutiny před odjezdem na objednání připravíme a vše budete mít již v lednici vašeho vybraného karavanu nebo obytného vozu.

Novinky

Na našich stránkách používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >