+420 602 150 791

Houpací síť Colibri, tyrkysová

Obj. č.: 733840

>
<
Colibri 3.0 je vyroben z příjemné látky šetrné k pokožce, má pásy šetrné ke stromům a díky novému designu zajišťuje ještě větší pohodlí. …

Celý popis
  • 1 690 Kč
  • Cena bez DPH: 1 396,69 Kč
  • Dodání: Na objednání

Popis

Colibri 3.0 je vyroben z příjemné látky šetrné k pokožce, má pásy šetrné ke stromům a díky novému designu zajišťuje ještě větší pohodlí.
Velmi jednoduché zavěšení.

Funkce:
Vysoce kvalitní funkční látka vyrobená z nylonu Trilobal je super pohodlná, tenká a zároveň odolná. Je také prodyšná a rychle schne.
Praktická úložná taška je nejen ideální pro přepravu, ale také se promění ve snadno přístupný úložný prostor pro malou knihu, sluneční brýle nebo malé občerstvení.
40 mm široký popruh na strom se snadno připevňuje, nabízí optimální oporu a je šetrný ke kůře stromu.
Intuitivní a inteligentní - s CrocodileHooks vyvinutými společností LA SIESTA vyrobenou z ultra silného hliníku lze vaši houpací síť zavěsit a výškově nastavit v okamžiku.
Jednoduše praktické: po rozložení lze Colibri perfektně použít jako piknikovou a plážovou deku.

Tipy a péče:
Požadovanou vzdálenost mezi dvěma body zavěšení a požadovanou výškou bodů zavěšení lze určit pomocí jednoduchého pravidla: Výška zavěšení (y) by měla být zhruba poloviční vzdálenosti zavěšení (x). Pokud se vzdálenost zavěšení zvětší, houpací síť musí být proto umístěna o něco výše.
Tuto houpací síť můžete prát v šetrném cyklu při 30 ° C, nechejte jej pouze uschnout na vzduchu a nedávejte ho do sušičky.
Při zavěšení houpací sítě se ujistěte, že volně visí a neotírá se o podlahu.
Zobrazit
 více
 méně
 >

Parametry

Rozměr 2: zabalené 25x13x13 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Nosnost: 180 kg
Barva: tyrkysová
Na našich stránkách používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >